Ці кілька лікувальних здібностей мають лише коти | News 24 - портал новин


Ці кілька лікувальних здібностей мають лише коти

Ні для кого не є секретом те, що коти мають лікувальні здібності. “Котячий хист” найчастіше проявляється у тих випадках, коли відносини домашнього вихованця і його господаря складаються добре. Тварина проявляє до людини велику прихильність, намагається полегшити її біль, зігріває теплом. Давно помічено, що господарі котів рідше хворіють, ніж ті люди, у яких немає котів вдома.

Коти допомагають за навності серцево-судинних хвороб і проблем зі шлунково-кишковим трактом

Багато людей помічали, що коли людина надмірно збуджена або перебуває у напрузі, коти підходять до неї і починають лащитися. Таким чином вони повідомляють своєму господареві про можливий серцевий напад. Трапляються також випадки, коли коти рятували людей від різкого стрибка артеріального тиску або серцевого нападу.

Як відзначають експерти, гладити котів корисно для травлення. Багато породистих кішок лікують проблеми зі шлунком і сечостатевою системою у людей (єгипетські мау, сфінкси, сіамські та інші).

Коти знімають стрес, втому, підвищують імунітет

Експерти відзначили, що котяче муркотіння позитивно впливає на імунітет людей, допомагає зняти стрес, втому, нормалізувати пульс і позбутися від мігрені. Найкраще з цими нездужаннями можуть впоратися коти з довгою шерстю (перські, сибірські, бірманські та інші). Варто також відзначити, що перські коти допомагають людині позбутися від болю у суглобах і полегшують симптоми остеохондрозу.

Найсильнішими “цілителями” вважаються коти чорного кольору. Вони здатні забрати від людини більше негативної енергії, ніж тварини інших забарвлень. Руді коти можуть ділитися своєю позитивною енергією зі своїми господарями. Сіро-блакитні коти мають заспокійливу енергію, кремові — тонізуючу. Білі кішечки вважаються відмінними “лікарями” за показниками.

Коти впливають на тривалість життя людини

Любителі кішок живуть у середньому довше (приблизно на 10 років), ніж люди, які ставляться до цих тварин негативно. Крім того, здоров’я власників котів виявилося більш міцним і витривалим. Рівень холестерину у крові у них був нижчим, а показники кров’яного тиску у межах норми.

Кішки є голкотерапевтами та енергоінформаційними приладами

У народній медицині давно використовується спосіб “голкотерапії” котячими кігтиками. Коли тварина влаштовується зручніше на людині і під час муркотіння починає поколювати її своїми кігтями, то таким чином вона подразнює рефлексогенні зони на тілі, подібно до справжнього сеансу голкотерапії.

Багато експертів сходяться на думці, що кішки є енергоінформаційними приладами. Якщо тварини часто лягають на голову своєму господареві, то це може бути ознакою гіпертонії, що розвивається у нього, або ж мігрені. Коти, які лягають на лопатку або плече людини сигналізують їй про проблеми з серцем.

Кіт лягає на поперек — потрібно звернути увагу на свої нирки. Якщо коти укладаються у ногах своїх господарів, то це може говорити про те, що у останнього знижений тиск або він часто страждає на застуди.admin

Адміністратор сайту

You may also like...