Мешканка Шпіцбергена полінувалася виходити в холод на вулицю і довірила своїй собаці доставити посилку подрузі | News 24 - портал новин


Мешканка Шпіцбергена полінувалася виходити в холод на вулицю і довірила своїй собаці доставити посилку подрузі

Шведка Сесілії Блумдаль веде TikTok про життя в норвезькому місті Лонг’їр — адміністративному центрі архіпелагу Шпіцберген, розташованому в тисячі кілометрів від Північного полюса.

Одного ранку Блумдаль потрібно було відправити посилку подрузі Олівії, яка живе неподалік неї. Але дівчині дуже не хотілося залишати теплий будинок навіть на кілька хвилин. Тоді вона вирішила відправити в дорогу свою собаку Грима, а посилку прив’язати до нашийника. “На вулиці не вітряно, тому вона (Олівія) може назвати його ім’я і він почує її”, — порахувала Блумдаль.

Грим, звичайно, не міг не виконати доручення господині, але спершу провідав пташку, яку зустрів по дорозі. Коли Олівія отримала посилку, господиня покликала пса назад. Він знову трохи змінив маршрут, але повернувся додому і отримав заслужене частування за виконану важку роботу.

Блумдаль стала повноцінною господинею Грима відносно недавно. 17 квітня, на вечірці з нагоди шостого дня народження Грима, одна з її подруг, якій він належав, подарували Олівії документи на собаку.

Блумдаль була неймовірно щаслива, адже, за її словами, вони з Гримом вибрали один одного в перший же день знайомства. Друзі разом займалися хайкінгом, каталися на снігоходах, відправлялися в подорожі і навіть їздили до Швеції.admin

Адміністратор сайту

You may also like...