Головна Запорізький борець став срібним призером чемпіонату світу

Запорізький борець став срібним призером чемпіонату світу

by admin

20140717085529У Cловакіі приймають чемпіонат світу з вільної, греко-римської та жіночої боротьби серед кадетів (1997-1998р).

У складі збірної України з греко-римської боротьби участь у чемпіонаті світу приймає запорожець Парвіз Насибов. Бронзовий призер кадетського чемпіонату Європи боровся у вазі до 58 кг.

На стадії 1/8 Парвіз був сильніший за суперника з Румунії 7-3, в 1/4 переміг борця з Індії 7-0, за вихід у фінал впевнено виграв у естонця 8-0. А у фіналі суперником Насибова був росіянин Арслан Зубаїров. Насибов програв опоненту з рахунком 0-5, Парвіз став володарем срібної медалі чемпіонату світу.

News24 — це незалежне українське інтернет-видання, що публікує свіжі новини з України та світу. Ми надаємо пріоритет подіям, що відбуваються в нашій країні.

Відбираємо лише найважливіші, актуальні та цікаві новини, щоб ви не пропустили нічого суттєвого.