Провісник серйозних захворювань: німіють руки і ноги | News 24 - портал новин


Провісник серйозних захворювань: німіють руки і ноги

Багато хто з нас відчували почуття оніміння рук або ніг – це реакція організму на здавлювання нерва або локальне порушення кровопостачання. Якщо довго перебувати в незручному положенні, руки або ноги затікають», втрачається чутливість, а потім виникає неприємна біль, поколювання. Це відчуття, як правило, проходить після зміни пози.

Якщо причиною оніміння кінцівок не є незручна поза, то ці відчуття можуть стати передвісником серйозного захворювання, відзначають лікарі.

Так може проявляти себе діабет другого типу – зазвичай при цьому німіють саме ноги. Одне з ускладнень діабету — діабетична нейропатія, пошкодження чутливих, рухових і вегетативних нервів внаслідок порушення кровотоку в дрібних судинах. Один з можливих симптомів — оніміння кінцівок.

Німіють і ноги, і руки і при хворобі Лайма, оперізуючий герпес.

Крім того, таким чином організм може сигналізувати про те, що йому не вистачає вітамінів В6 і В12. А літні люди нерідко стикаються з онімінням кінцівок через периферичної невропатії.

Одне з найпоширеніших станів, яке призводить до здавлення нервових корінців — міжхребцева грижа. Найчастіше вона утворюється в поперековому відділі хребта.

У будь-якому випадку, потрібно сходити до лікаря, а не займатися самолікуванням.admin

Адміністратор сайту

You may also like...