Фахівці вказали на перші ознаки тромбу | News 24 - портал новин


Фахівці вказали на перші ознаки тромбу

Мало хто думає про те, що йому загрожує тромбоз, і тому рідко звертає увагу на симптоми, які можуть провіщати небезпечний для життя процес. Які ж ознаки можуть вказувати на виникнення тромбу?

Фахівці відзначають, що тромбоз може виникнути практично у кожної людини. Про наявний тромб може говорити, наприклад, сильний набряк кінцівок з вираженим почервонінням (болючим при дотику). Такий синдром виникає на тлі погіршення кровопостачання через проблеми серцево-судинної системи. Найчастіше подібний стан буває спровоковано саме тромбом.

Також експерти повідомили, що при тромбозі в нозі може виникати раптова хворобливість, і цей біль починає наростати. Інколи цей симптом плутають з судомою, але при судомі больові відчуття проходять через кілька хвилин. При тромбі гострий біль може тривати протягом декількох годин.

Крім того, маркером локалізації тромбу в судинах мозку може стати раптовий і сильний головний біль, який не проходить і після прийому анальгетиків. У свою чергу на тромбоемболію легеневої артерії можуть вказувати симптоми, що нагадують сильний бронхіт: людини починають мучити несподівані напади кашлю, він не може вдихнути на повні груди, відчуває нестачу кисню.

Фахівці рекомендували при виникненні вищеназваних симптомів обов’язково звертатися до лікаря. Своєю рекомендацією вони поділилися на порталі «Рамблер/доктор».admin

Адміністратор сайту

You may also like...