Експерт розповіла, чи достатньо 10 000 кроків на день для підтримки здоров'я | News 24 - портал новин


Експерт розповіла, чи достатньо 10 000 кроків на день для підтримки здоров’я

Професор Даніела Лучіні, керівник відділу медицини в Humanitas Exercise, розповіла про користь 10 000 кроків на день. Експерт зазначила при цьому, що загальноприйнята норма більше відноситься до людей похилого віку.

Ходьба – це форма вправ, доступна більшості осіб. Немає необхідності в спеціальному обладнанні, крім допоміжного взуття. Це просте заняття допомагає знизити ризик розвитку серцевих захворювань, ожиріння, діабету 2 типу, високого кров’яного тиску і депресії, пояснює Даніела Лучіні. При цьому фахівець зазначила, що дана норма більше відноситься до літніх людей, будучи метою, до якої варто прагнути, починаючи від 3000 кроків на день, додаючи навантаження кожні два тижні по 1000 кроків. Молодим же чоловікам і жінкам цього недостатньо.

«10 000 кроків на день – це, очевидно, дуже хороша мета, коли мова йде про малорухливість і літньому віці. Якщо, з іншого боку, ми говоримо про молодих людей, моя порада – безумовно варто підняти навантаження за допомогою більш складних дій, які більше тренують тіло. Не потрібно задовольнятися мінімумом», – зазначає експерт.

Суть полягає в тому, що найчастіше ці кроки недостатньо швидкі для класифікації їх до вправ середньої інтенсивності, тому важливо додавання будь-якої регулярної активності в розпорядок дня. Ідеальним рішенням Даніела Лучині вважає півгодини тренування в помірному темпі. Бажано, щоб така активність відносилась до ранкового часу.



admin

Адміністратор сайту

You may also like...