7 звичайних речей, які можуть привести до смерті | News 24 - портал новин


7 звичайних речей, які можуть привести до смерті

Багато хто знає про звички, які шкодять здоров’ю. Але навіть цілком звичайні на перший погляд речі можуть довести людину до летального результату, незважаючи на їх заявлену безпеку.

Миття рук

Вважається, що треба мити руки якомога частіше, щоб не підхопити небезпечні для життя бактерії. Але якщо робити це кожні п’ять хвилин, то можна отримати абсолютно зворотний ефект тому, що ви сподіваєтеся отримати. Антибактеріальні засоби можуть згубити всі бактерії, як корисні, так і небезпечні.

Харчові добавки

Багато хто вважає, що харчові добавки корисні для людини, вилікують від усього. Але вони не є медичними препаратами, а, як наслідок, не тестуються. Тому потенційно можуть бути небезпечними. Деякі викликають побічні ефекти, уражається серце, травна система.

Чистячі речовини

Всі знають, що чистячі засоби можуть бути небезпечні. Але надмірне їх використання точно доводить до біди. Адже ці хімікати токсичні для організму. Від частого вдихання таких препаратів можна померти. Зрозуміло, це не означає, що треба зовсім відмовитися від них. Але ставитися до таких засобів краще обережніше.

Соя

Соєві боби і сир тофу можуть стати відмінною заміною м’ясу, але все ж геномодифікована соя здатна завдати шкоди. Особливо це стосується вагітних. У них висока концентрація естрогену, який сильно впливає на організм. Деякі дослідження запевняють, що через це може виникнути викидень.

Сидяча робота

Дуже великий відсоток людей працює в офісах, а вдома сидить перед телевізором. Такий малорухливий спосіб життя здатний негативно позначитися на самопочутті, здоров’я в цілому. Навіть п’ятихвилинні перерви щогодини можуть благотворно позначитися на вашому стані.

Електронні сигарети

Більшість людей вважають, що це абсолютно безпечний аналог звичайним сигаретам. Але численні дослідження доводять зворотне. Куріння електронних сигарет може викликати побічні ефекти, в тому числі привести до летального результату.

Нефільтрована вода

Пити нефільтровану воду може бути небезпечно. Все, що ходить по каналізації, не може пройти 100%-ву очистку. Тому не варто пити воду з-під крана. Згідно з дослідженнями, брудна вода впливає на зростання і здоров’я земноводних, а що вже говорити про людину. Навіть простий спосіб фільтрації здатний уберегти організм від воістину страшних наслідків.admin

Адміністратор сайту

You may also like...