4 важливі симптоми раку грудей, про які ви напевно не чули раніше | News 24 - портал новин


4 важливі симптоми раку грудей, про які ви напевно не чули раніше

Ці симптоми пропускають 5 з 6 жінок!

Більшість жінок, виявили у себе рак молочних залоз, вперше звернулися до лікаря після того, як помітили в грудях якесь ущільнення. Але, як повідомляють представники Національного інституту раку Великобританії, кожен шостий випадок раку грудей міг бути виявлений раніше — якщо б жінки звернули увагу на інші симптоми хвороби.

Як відзначають фахівці-онкологи, існує як мінімум чотири ранніх симптому хвороби, що не мають нічого спільного з новоутвореннями. Це зрозуміло не означає, що вам не треба регулярно оглядати свої груди – в 83% випадків саме самостійний огляд грудей допоміг виявити захворювання на ранній стадії.

Але знання інших симптомів і увага до них збільшать шанси на ранню діагностику, а отже, і на можливість успішного лікування.

Зміна структури шкіри

Більш щільна структура шкіри, лущення або потовщення шкіри на деяких ділянках можуть свідчити про хворобу. Справа в тому, що деякі пухлини можуть закупорювати канали молочних залоз, що призводить до змін структури шкіри і роблять її схожою на кірку апельсина.

Припухлість

Іноді ущільнення може бути розташоване досить глибоко, щоб його можна було виявити при пальпації. Але воно майже завжди змінює форму і розмір грудей і навіть викликати хворобливі відчуття. Якщо ви помітили зміну розміру грудей або збільшену асиметрію — зверніться до лікаря.

Зміна сосків

Деякі ракові пухлини молочної залози викликають те, що називається інверсією або відштовхуванням соска, при якому вони повертається всередину.

Зазвичай це відбувається тому, що новоутворення росте всередині грудей і змінює свою форму.

Нещодавно проведене дослідження підтвердило, що приблизно в 7% раку молочної залози він супроводжувався змінами сосків.

Виділення з сосків

Ще однією ознакою захворювання можуть бути виділення з сосків, які не є грудним молоком. Вам треба відразу ж звернутися до лікаря, якщо ви виявили виділення, особливо якщо вони з кров’ю або виходять тільки з одного боку.admin

Адміністратор сайту

You may also like...