Усі зіркові друзі та нова дівчина: як Леонардо Ді Капріо відсвяткував 49-річчя | News 24 - портал новин


Усі зіркові друзі та нова дівчина: як Леонардо Ді Капріо відсвяткував 49-річчя

Привітати суперзірку прийшли знаменитості першої величини. Однак його колишню дівчину Вікторію Ламас на вечірку не пустили.

Леонардо Ді Капріо 11 листопада відсвяткував своє 49-річчя. І хоч актор славиться своєю замкнутістю, але вечірку він все-таки влаштував. І вітати його з’їхалися зірки з усього світу. Біля місця проведення вечірки в приватній резиденції в Беверлі-Гіллз були помічені Кім Кардаш’ян, Кейт Бекінсейл, Зої Салдана, Ріта Ора, Олівія Вайлд разом із Крісом Роком, Ченнінг Татум і Зої Кравіц. Як зірка «Титаніка» відсвяткував день народження, пише People.

Деякі селебріті заходили через головний вхід і позували папараці, як Кейт Бекінсейл, яка з’явилася в оригінальній сукні з оздобленням у вигляді «Серця океану», знаменитого кольє з «Титаніка».

А Леді Гага, Сальма Гаєк і Снуп Догг намагалися зберегти інкогніто. Сам Леонардо уникав фотографів, але відомо, що на вечірці до нього приєдналася його нова дівчина — італійська модель Вітторія Черетті. Пара «ніжно цілувалася всю ніч», за словами інсайдера.

А ось його колишній дівчині, Вікторії Ламас було відмовлено у вході на вечірку, на якій був «суворо дотримуваний» список VIP-гостей.

На вечорі були присутні також Бейонсе та її чоловік Джей-Зі, а також Ексл Роуз і близький друг Лео Тобі Магвайр. А Зої Салдана, 45 років, і її чоловік Марко Перего вирушили на вечірку Лео після гала-вечора Baby2Baby.

Ліл Вейн також був присутній і навіть виступав, додає джерело, зазначаючи: «У якийсь момент усі співали класичний хіп-хоп».

Однак Ді Капріо залишався в центрі уваги, оскільки, за словами джерела, в якийсь момент актора «піднімали і носили по кімнаті на руках».admin

Адміністратор сайту

You may also like...