Принц Вільям показав, як пірнав з аквалангом із Кейт Міддлтон (відео) | News 24 - портал новин


Принц Вільям показав, як пірнав з аквалангом із Кейт Міддлтон (відео)

Принц і принцеса Уельські поділилися красивим відеороликом, знятим на Багамах.

Принц Вільям і Кейт Міддлтон поділилися роликом, знятим минулого року. Принц і принцеса Уельські тоді насолоджувалися підводним плаванням на Багамах під час візиту 2022 року до володарів премії Earthshot Prize з організації «Корал Віта». Про це пише Daily Mail.

Кейт і Вільям показані в спорядженні для підводного плавання, та, як сказано в ролику, вони взяли участь у плаванні «навколо гарних рифів і висадці нових коралів».

Візит до організації, яка створює коралові ферми й допомагає відновлювати рифи, ймовірно, відбувся під час їхнього восьмиденного туру Карибським морем у березні 2022 року.

Неопубліковані кадри поїздки опубліковані на YouTube королівського подружжя. У ролику показано, як Кейт пірнає в океан, а Вільям висаджує корали, а потім пара плаває і досліджує підводні глибини.

Перед зануренням Вільям сказав: «Те, що ми зробимо в наступні десять років, вплине на планету на наступну тисячу років».

Він зазначив, що відновлення коралових рифів — це неймовірно складна робота, яка займає багато часу.

У підписі до відео пояснюється: «Coral Vita робить неймовірну роботу з відродження наших океанів, даючи нове життя зникомим кораловим рифам, вирощуючи корали на суші, перш ніж висаджувати їх в океани. Цей метод дає змогу коралам рости в 50 разів швидше, а вони життєво важливі для підтримки здорової екосистеми океану».admin

Адміністратор сайту

You may also like...