Найбагатша співачка України Камалія вперше після новини про розлучення розповіла про стосунки з чоловіком | News 24 - портал новин


Найбагатша співачка України Камалія вперше після новини про розлучення розповіла про стосунки з чоловіком

46-річна співака Камалія (справжнє ім’я Наталія Шмаренкова) вперше після новини про розлучення з пакистанським мільярдером Мохаммадом Захуром розповіла, які в них стосунки зараз.

Подробицями особистого життя вона поділилася в програмі «Ближче до зірок».

Камалія зазначила, що вона нині проживає в Україні, а її чоловік із доньками — в Лондоні.Нині пара перебуває в дружніх стосунках. Оскільки вони мають спільних дітей, вони вимушені мати гарні стосунки. Коли доньки співачки приїжджають у гості, Захур у більшості випадків їде з ними, і вони відпочивають родиною.

Крім особистих стосунків, їх пов’язують спільні благодійні проєкти, тому не спілкуватися пара не може.

Щодо того, чи дійсно Камалія офіційно розірвала 20-річний шлюб із Захуром, точно не відомо, адже сама співачка це не коментує.

Співачка шокувала шанувальників звісткою, що її шлюб розпався після 20 років. Звісно, всіх досі цікавить питання, що стало причиною їхнього розриву.

За чутками, Камалія не знаходить спільної мови зі старшою донькою Захура від першого шлюбу. На основі цього в пари почалися непорозуміння, сварки. У результаті зараз подружжя живе окремо.

Однак, варто зауважити, що на важливі заходи Захур намагається з’являтися разом із дружиною та співачкою.

Камалія поки не готова публічно виносити сімейні стосунки, тому наразі просить не задавати їй гострих питань щодо чоловіка та сім’ї.admin

Адміністратор сайту

You may also like...