Марго Роббі та Бред Пітт хочуть екранізувати мемуари Брітні Спірс | News 24 - портал новин


Марго Роббі та Бред Пітт хочуть екранізувати мемуари Брітні Спірс

Марго Роббі та Бред Пітт входять до списку знаменитостей, які бажають витратити восьмизначну суму на екранізацію бестселера Брітні Спірс «Жінка в мені».

Марго Роббі, Бред Пітт, Шонда Раймс і Різ Візерспун входять до числа впливових продюсерів, готових претендувати на права на екранізацію мемуарів Брітні Спірс «Жінка в мені». Вони готові витратити на це восьмизначну суму. Про це пише Daily Mail.

Мемуари співачки, лауреатки премії «Греммі», «Жінка в мені» було продано накладом 1,1 мільйона копій тільки в США за перший тиждень.

Раймс, чия компанія Shondaland Productions випустила такі хіти як «Анатомія Грей» і «Бріджертони», написала сценарій для фільму «Перехрестя» 2002 року, у якому головну роль виконала Брітні Спірс.

Ходять чутки, що LuckyChap Productions Марго Роббі, Plan B Entertainment Бреда Пітта й Hello Sunshine Різ Візерспун також претендують на права на екранізацію.

Ні явного лідера, ні конкретних зустрічей щодо книжки ще не відбулося, і команда Спірс, імовірно, перечекає період раннього релізу.admin

Адміністратор сайту

You may also like...