Кейт Бекінсейл показала, як зробити маленьку чорну сукню витвором мистецтва (фото) | News 24 - портал новин


Кейт Бекінсейл показала, як зробити маленьку чорну сукню витвором мистецтва (фото)

Кейт Бекінсейл — це жіноча відповідь Джареду Лето, якого через його занадто молодий вигляд називають чоловіком без віку.

50-річна британська акторка Кейт Бекінсейл має настільки молодий вигляд, що може дозволити собі зухвалі модні експерименти, не хвилюючись, що в когось повернеться язик звинуватити її в спробах зупинити старіння будь-якими способами. Вона часто публікує на своїй сторінці в соцмережі фотографії, на яких позує у відвертих вбраннях, демонструючи підтягнуту фігуру та напрочуд свіжий зовнішній вигляд. Не став винятком і її останній пост, де акторка поділилася знімками в ультракороткій чорній сукні та стрипах.

Навіть такому провокаційному вбранню зірка надала дуже дорогого вигляду, вкривши ліф великим блискучим камінням, що зробило досить просту сукню розкішною. Свій образ вона доповнила сережками з діамантами, що висять, і великим чорним бантом. Особливу увагу привертав до себе пояс, всипаний камінням, схожим на діаманти, що стягував її на талії, а також мав величезну пряжку із синім дорогоцінним каменем, яка імітувала екстравагантну каблучку із сапфіром.

Кейт позує з двома подругами.

«Круті дівчата йдуть», — підписала вона пост.admin

Адміністратор сайту

You may also like...