Ілон Маск розповів про стосунки з Ембер Херд | News 24 - портал новин


Ілон Маск розповів про стосунки з Ембер Херд

Багато дивовижних подробиць ми дізнаємося про життя Ілона Маска з його біографії, написаної журналістом Волтером Айзексоном. Нещодавно стало відомо про його таємну дитину з Граймс. Нині ж розкрили подробиці відносин мільярдера з Ембер Херд.

Роман з актрисою Ілон описав простою фразою:

«Це було жорстоко».

Коротко і ясно…

Журналіст написав, що їхні побачення здебільшого оберталися навколо роботи — Ембер літала на завод Tesla у Каліфорнії, щоб зробити йому сюрприз на день народження, а Ілон відвідував її на зйомках австралійського «Аквамена». Волтер згадує, що актриса не подобалася родичам підприємця. Його брат, Кімбал Маск, описує Ембер як «отруйну» і «кошмарну», додавши, що Ілон постійно закохується в людей, які «красиві, але мають дуже темну сторону». До речі, Ембер Херд не раз косплеїла на прохання Ілона Маска його улюбленого персонажа з комп’ютерної гри Overwatch — цілительку Мерсі.

Нагадаємо, Ембер Херд та Ілон Маск зустрічалися з 2016 по 2017 рік, відразу після її скандального розлучення з Джонні Деппом. А 2018 року Ілон Маск почав зустрічатися з Граймс після флірту у Twitter.admin

Адміністратор сайту

You may also like...