Актори, які зіграли Кейт Міддлтон та принца Вільяма, дебютували разом на прем'єрі «Корони» | News 24 - портал новин


Актори, які зіграли Кейт Міддлтон та принца Вільяма, дебютували разом на прем’єрі «Корони»

Для молодих акторів зйомки у «Короні» стали першим професійним успіхом.

20-річна актриса Мег Белламі та 22-річний Ед Маквей, які зіграли юних Кейт Міддлтон та принца Вільяма у шостому сезоні «Корони», з’явилися разом на прем’єрі останніх епізодів проєкту про життя королівської сім’ї в театрі Regency Village в Лос-Анджелесі, пише People. Вони позували фотографам на блакитній доріжці разом із колегами зі зйомок Елізабет Дебікі, Халідом Абдаллою, Джонатаном Прайсом, Лютером Фордом, Руфусом Кампа та Ффліном Едвардсом.

Шостий сезон «Корони» став першою після страйку голлівудською прем’єрою великого студійного проєкту, на якому були присутні відомі актори. Раніше їм було заборонено просувати картини зі своєю участю, оскільки профспілка під час страйку, що розпочався у липні, домагався вигіднішого контракту. В ексклюзивній розмові з People 33-річна Елізабет Дебікі, яка зіграла принцесу Діану, сказала, що вона «дуже рада», що страйк закінчився.

На прем’єрі Мег з’явилася в чорній шовковій сукні з дуже сміливим декольте. Актриса прикріпила до нього шпильку з червоним маком, щоб відзначити вихідні, присвячені Дню пам’яті у Великій Британії, так само, як принцеса Кейт зробила це на Фестивалі пам’яті у суботу та Національній службі пам’яті у неділю в Лондоні.

Зі свого боку,, Ед одягнув білу сорочку та чорні штани, завершивши образ чорними туфлями на шнурівці.

Прем’єра започаткувала великий тиждень для «Корони»: 16 листопада дебютує перша частина шостого сезону. Вона розповідатиме про стосунки між принцесою Діаною та Доді Файєдом (Абдалла) до смертельної автомобільної аварії в Парижі 1997 року. Моменту ДТП в епізод не увійде.admin

Адміністратор сайту

You may also like...