«Ви ще про мене почуєте!»: Алла Пугачова відповіла хейтерам, назвавши їх рабами і холопами | News 24 - портал новин


«Ви ще про мене почуєте!»: Алла Пугачова відповіла хейтерам, назвавши їх рабами і холопами

Співачка не стала добирати вирази, сказавши ненависникам усе, що думає про них.

74-річна радянська і російська естрадна співачка Алла Пугачова, яка неодноразово зазнавала критики з боку співвітчизників за свою антивоєнну позицію, тривалий час не коментувала всі нападки на себе. Однак після того, як нещодавно Примадонна російської естради приїхала в РФ, їй знову довелося зіткнутися зі зловтіхою і новою хвилею хейту. Повернувшись на Кіпр, куди вона виїхала з Ізраїлю разом із сім’єю, Алла Пугачова опублікувала розгорнутий пост в Instagram, що робить дуже нечасто, і відповіла всім, хто ллє на неї бруд і демонструє ненависть.

«Смішно і сумно спостерігати за купкою оскаженілих недолюдей, заздрісників і наклепників. Ви такі кумедні! До речі, саме вас я назвала рабами і холопами, народ же в такому випадку ні до чого, він заручник нинішньої ситуації. Я люблю його і жалію, а ви своїми хамськими висловлюваннями на мою адресу, абсурдними вигадками і нахабною брехнею намагаєтеся відштовхнути від мене людей, для яких я все життя жила і співала, жертвувала своїм здоров’ям й особистим життям. Не вийде це у вас, як би ви не старалися. Тож не витрачайте сили свої і кошти на марні спроби знищити мене або знецінити моє життя і творчість. Моя багатомільйонна армія шанувальників мене не зрадить!», — пише артистка.

За її словами, вона зробила все, що мала зробити і давно не співає.

«І не треба рахувати кількість волосся на моїй голові (після Чорнобиля — спасибі, хоч щось залишилося). І голос мій втомлений все одно звучить, якщо врахувати, що півстоліття, попри хвороби, я бігла до улюблених глядачів і робила все, щоб вони були щасливі. І ноги ходять, і очі бачать, і вуха чують», — звертається вона зі сторінки.

Не оминула співачка увагою і тих, хто рахує її гроші. Вона підкреслила, що вони дісталися їй важкою працею:

«Так, я гарувала, я їх заробляла, на відміну від тих, хто прогуляв і пропив свій зоряний час і бездоказово заявляє, що їм перекрила кисень Алла Пугачова. Як зручно, чи не так? Та й не в грошах щастя».admin

Адміністратор сайту

You may also like...