«Гарфілд» повертається! Вийшов трейлер перезапуску популярного мультфільму (відео) | News 24 - портал новин


«Гарфілд» повертається! Вийшов трейлер перезапуску популярного мультфільму (відео)

Картина вийде на екрани 24 травня 2024 року.

Sony Pictures Entertainment представила перший трейлер анімаційного фільму про пригоди рудого кота Гарфілда, який так і називається «Фільм про Гарфілда» і розповідає історію маленького кота і його господаря Джона Арбакла.

Трейлер обігрує деякі ключові риси тварини, зокрема її любов до лазіння, і владу, яку вона має над Джоном. Крім докладного опису того, як він уперше зустрів свою людину, фільм розповість історію про те, як життя Гарфілда перевертається з ніг на голову, коли він дізнається, що його батько Вік (Семюел Л. Джексон) все ще живий і блукає світом як залізничний кіт. Життя виглядає досить приємним для Гарфілда, собаки Оді та Джона в їхньому затишному будинку, наповненому лазаньєю. Але коли Гарфілд і Оді опиняються далеко від дому і губляться, їхні шляхи несподівано перетинаються з Віком, і почуття вулиці сивого старого кота — єдине, що може привести їх назад до Джона.

Гарфілда озвучить зять Арнольда Шварценеггера, актор Крісс Пратт. Суперечки навколо його участі у фільмі вже заплямували його репутацію через особисті та політичні погляди актора за кадром. Наприклад, він висловлювався, що суворий у вихованні дітей, йому приписували расистські коментарі в соцмережах, а також пригадали зв’язок із церквою Гіллсонг, яку такі знаменитості, як, наприклад, Елліот Пейдж, засудили за приниження та образи ЛГБТ-спільноти.

«Я ходжу до церкви, яка відкриває свої двері абсолютно для всіх. Я людина, яка вважає, що кожен має право любити того, кого хоче, незалежно від осуду ближнього», — відповів він хейтерам.admin

Адміністратор сайту

You may also like...