Коли стартує Чорна п'ятниця 2022 в Україні | News 24 - портал новин


Коли стартує Чорна п’ятниця 2022 в Україні

Чорна п’ятниця — особливий період для шопоголіків усього світу. Наприкінці листопада велика кількість онлайн- і офлайн-магазинів влаштовує розпродажі та пропонує великі знижки на товари різного призначення. Це чудова можливість заощадити, придбавши дорогу річ за прийнятною ціною.

Black Friday: історія розпродажу

Вперше вираз «Чорна п’ятниця» з’явився 1869 року й не мав нічого спільного з вигідними покупками. Тоді цей термін означав обвал ринку золота, який стався в Сполучених Штатах. Лише за кілька років економіка Америки змогла повністю оговтатися від наслідків цієї кризи.

За іншою версією, «чорною» п’ятниця стала завдяки філадельфійській поліції й сприймалась як метафора величезних заторів на День подяки. Щороку в цей період багато людей з передмість приїздило до Філадельфії за подарунками на свято. Велика кількість автівок на дорогах, бійки у магазинах викликали невдоволення охоронців порядку.

Сьогодні Блек фрайдей пов’язують з ідіомою, яка перекладається як «позитивний баланс» у бухгалтерській справі. Згідно з очікуваннями, більшість продавців під час акції мають вийти в плюс.

Коли Чорна п’ятниця 2022

Традиційно Black Friday проводиться після американського Дня подяки, який відзначається в останній четвер листопада. Вперше офіційний розпродаж відбувся 1966 року й тривав лише один день, тоді як останніми роками акційні товари можна придбати протягом тижня і довше.

Цьогоріч розпродаж припадає на 25 число. Але в кожній торговій точці окремо вирішується, коли Чорна п’ятниця розпочнеться та як довго вона буде тривати. В мережі магазинів Алло вона стартує 18 листопада, а завершиться 28 числа. Плануються знижки до 60% на 1 000 000 товарів з різних ніш. Можна самостійно відвідати торгові точки, щоб придбати усе необхідне. Однак з огляду на ситуацію в Україні, радимо зробити покупки онлайн. Доставка можлива в усі регіони, крім тимчасово окупованих територій і тих, де ведуться активні бойові дії.

Що найчастіше купують у Black Friday

За статистикою, жителі України в період найбільшого розпродажу за рік найчастіше купують одяг і взуття. Далі йдуть електроніка й побутова техніка, а за ними — парфумерія та косметика.

Тенденція придбання в Чорну п’ятницю одягу та взуття, а також інших товарів фешн-індустрії спостерігається в багатьох країнах світу. Проте у Швейцарії, Бразилії, Румунії, Малайзії, Індії перевага надається електроніці. А населення Нігерії цього дня переважно купує техніку для дому.

Як не купити зайвого

Хоч би яким великим було бажання купити всього і якнайбільше, робити покупки треба зважено. Правильна підготовка до періоду розпродажів дозволить не залишити в магазинах весь статок. Тому заздалегідь готуйтесь до шопінгу:

  1. Сформуйте бюджет. Продумайте, яку суму можете витратити на покупки.
  2. Складіть список потреб. До нього додайте найближчі та довгострокові цілі.
  3. Оберіть магазини. Ознайомтеся з асортиментом та відберіть товари, які входять до списку ваших потреб. Підпишіться на розсилку новин.

Правильна тактика покупок у Чорну п’ятницю дозволяє кожному придбати необхідні речі й водночас пристойно заощадити.admin

Адміністратор сайту

You may also like...