Як приготувати цінне добриво зі звичайного чаю — теорія підкріплена практикою | News 24 - портал новин


Як приготувати цінне добриво зі звичайного чаю — теорія підкріплена практикою

Чай можна пити безліч разів на день. А чи ви думали, куди можна використати заварку після чергової чашки улюбленого напою? Якщо у вас є город, маєте знати про користь заварки для рослин та ґрунту. Особливо цінуються крупнолистові сорти чаю.

Що робити з заваркою

Наповніть стакан використаною заваркою та засипте в банку на 3 л. Залийте гарячою водою. Рідина має настоятись та охолонути. Після цього її можна використовувати як підкормку.

Якщо у вас ще лишилась заварка та листя чаю, використайте їх в процесі рихлення ґрунту. Вносити потрібно під час перекопування ділянки. Навесні таке органічне добриво суттєво покращить якість ґрунту, зробить його легким та повітряним, збільшить кількість азоту.

Яка кількість потрібна для досягнення ефекту? На 1 кв.м. знадобиться 500 г чайного листя. Для підсилення ефекту варто також використовувати деревинний попіл та інші підкормки.

А ви знали, що з чаю можна робити мульчу? Але потрібен дуже товстий шар заварки, щоб вона виконала захист ґрунту від пересихання. Чай може підвищити кислотність, тому рекомендується комбінувати різні типи мульчи.

Чай — не лише напій, але і корисний різновид добрива для дачних грядок. Не викидайте просто так заварку, вона ще має силу стати корисною на вашій ділянці.admin

Адміністратор сайту

You may also like...