Перетворюємо воду з-під крана у «живу» для поливу квітів | News 24 - портал новин


Перетворюємо воду з-під крана у «живу» для поливу квітів

Жодної магії, лише практичне застосування певних засобів. Полив квітів має бути не лише функціональним, щоб наповнити землю вологою, але і приносити їм користь. Створити для них «живу» воду просто. І квітоводи давно вже про це знають та регулярно користуються перевіреним способом із одним аптечним засобом.

Як це зробити

Жодних хитрощів чи якоїсь містики. Потрібно лише придбати у аптеці перекис водню 3%. Саме цей засіб зробить те, що потрібно квітам та їх власникам. По-перше, регулярний полив буде захищати рослини від хвороб. По-друге, квіти у стані занепаду та із загниванням коріння на початковій стадії зможуть отримати шанс на переродження.

При пересаджуванні хворобливих квітів рекомендується замочувати їх на 15 хвилин у розчині з 1 л води та 1 ст.л. перекису водню.

Цей аптечний засіб рекомендується використовувати і для профілактики розвитку гнилі. Один раз на тиждень робіть полив аналогічним розчином, де на 1 л води додають 1 ст.л. перекису водню.

До речі, всього 2 краплі аптечного засобу на 1 л води дозволить суттєво покращити якість води з-під крана. Ваші квіти будуть в захваті від «живої» води. Зверніть увагу, що використовувати її треба відразу після приготування. Для тривалого зберігання така вода не призначена.admin

Адміністратор сайту

You may also like...