Наче щойно купили: як повернути білизну шкарпеткам | News 24 - портал новин


Наче щойно купили: як повернути білизну шкарпеткам

Іноді здається, що купити нові шкарпетки простіше, ніж відіпрати старі. На жаль, прати білі шкарпетки особливо важко — вони часто втрачають білизну, ступні стають сірими, і взагалі виріб покривається катишкамі. Давайте розбиратися, як прати шкарпетки, щоб вони були як нові.

До слова, раніше розповідав, як прибрати запах в пральній машинці.

Як прати білі шкарпетки — найдієвіший спосіб

Для початку давайте визначимося, чи потрібно замочувати шкарпетки перед пранням. Якщо шкарпетки ви вдягали лише раз, то від замочування можна відмовитися. А ось якщо шкарпетки вже виділяють запах, а ступні неабияк затопталися, то без замочування не обійтися. Інакше шкарпетки просто не відіпрати.

Щоб білі шкарпетки залишалися такими, знадобиться господарське мило. Порядок дій наступний:

  • намочіть шкарпетки теплою водою і прополощіть з використанням мила;
  • потім обробіть шкарпетки господарським милом і залиште на ніч;
  • через 8-12 годин шкарпетки можна випрати в машинці з використанням порошку або ж легко відіпрати руками.

В якому режимі прати шкарпетки? Тут важлива навіть не тривалість прання, а температура. Багато господинь роблять помилку, думаючи, що чим гарячіша вода, тим шкарпетки будуть чистішими. На практиці ж це не так. Від гарячої води бруд лише сильніше «пристає» до тканини, а самі шкарпетки втрачають колір, форму і покриваються катишкамі. Як правильно прати шкарпетки, щоб не було таких проблем? Це просто — завжди замочуйте і періть їх в теплій воді, температура якої не має перевищувати 40°С.

Ще одне питання, яке часто хвилює господинь, чи можна прати шкарпетки з трусами. Тут відповідь однозначна — ні. Не варто змішувати брудні шкарпетки з найінтимнішим предметом гардероба. За меншою мірою, це не гігієнічно.admin

Адміністратор сайту

You may also like...