Фарш на котлети стане набагато смачніше: просто додайте це в миску | News 24 - портал новин


Фарш на котлети стане набагато смачніше: просто додайте це в миску

Котлети є одним із стандартних варіантів, як швидко і смачно доповнити меню домочадців. Що можна додати в фарш для котлет, щоб не міняти повністю рецепт, а лише підкреслити його переваги? Достатньо додати один інгредієнт, який є в кожному будинку.

Раніше ми розповідали, як приготувати котлети і найкращий фарш для чебуреків.

Як поліпшити курячий фарш або яловичий

Мало хто знає, для чого в фарш додають цукор. Невелика кількість цього продукту може зробити ваш фарш соковитим і допоможе розкрити інші спеції в повній мірі.

Розберемося, скільки цукру на 1 кг фаршу: додайте 1 чайну ложку, щоб покращити свої котлети. Це не перетворить їх на десерт, але привнесе нові тонкі смакові відтінки, які не залишаться без уваги.

Крім цього, можна додати в фарш невелику кількість крижаної води. Її потрібно поступово вмішати, щоб дати всотатися. Є також більш складний і цікавий варіант. Для цього потрібно взяти 5-10 кубиків льоду, роздрібнити їх і вмішати в фарш. Якщо його багато, то краще частину м’ясної суміші одразу прибрати в холодильник, щоб лід не одразу розтанув. Така проста хитрість допоможе зробити котлети, рецепт яких проситимуть навіть вегани.admin

Адміністратор сайту

You may also like...