Відвідувачка зоопарку показала свою новонароджену дитину матері-горилі, яка, своєю чергою, була сильно зачарована людським потомством | News 24 - портал новин


Відвідувачка зоопарку показала свою новонароджену дитину матері-горилі, яка, своєю чергою, була сильно зачарована людським потомством

У зворушливому відео нижче відвідувачка зоопарку показала свою новонароджену дитину матері-горилі, яка, своєю чергою, була сильно зачарована людським потомством.

Зворушлива зустріч трапилася після того, як Еммілі Остін (Emmily Austin) З Джефферсона, штат Мен, США, присіла поруч з вольєром для горил в зоопарку Франклін Парк в Бостоні разом зі своїм 5-тижневим сином Кеніоном (Canyon).

Кадри, зняті чоловіком Еммілі Майклом (Michael), показують, як горила Кікі (Kiki) притискається обличчям до вікна вольєра, щоб краще розглянути Кеніона.

Слід зауважити, що 39-річна західна рівнинна горила свою 5-у дитину, і першого сина на ім’я Пабло (Pablo), народила в жовтні минулого року.

У ролику Кікі стукає у вікно і вказує на Кеніона, очевидно, намагаючись взяти його за руку, при цьому добре видно, що тварина не відводить свого погляду від хлопчика, який спить протягом всієї їх зустрічі.

Через деякий час Кікі піднімає бігаючого поруч по вольєру Пабло, щоб показати його як Емілі, так і присутнім поруч відвідувачам.

“Вона продовжувала виглядати з-за рогу своєї печери, і я подумала: «вона дивиться на Кеніона”, — розповіла Емілі News Center Maine. — Більше 5 хвилин вона просто сиділа і розглядала [Кеніона], дивлячись на нього з такою любов’ю.”

“Коли в той день я зайшла в зоопарк, я навіть уявити собі не могла, що в нас буде такий досвід. Це було так красиво…”, — додала вона.

Чоловік жінки розповів, що його дружина постійно говорила йому, що Кікі, схоже, дуже зацікавилася їх дитиною, але йому здавалося, що та просто це собі напридумувала.

“Наступного разу, коли вона зустрілася з Кікі поглядом, вона знову підняла Кеніона і помахала їй, потім Кікі схопила Пабло і поставила його собі на ногу, щоб піднести його до нас”, — зазначив чоловік.

“Моя дружина сіла на підлогу, Кікі ж підійшла й одразу ж почала з нами спілкуватися.”

“Це був дивовижний досвід — спостерігати за тим, як вона намагається взяти Кеніона за руку, лизнути його через скло, при цьому вона продовжувала вказувати на нас, а потім на нього, начебто кажучи: “це ваша дитина».”

“Вона розмовляла з нами жестами. У якийсь момент Пабло навіть притиснувся обличчям до скла, і вони разом спостерігали за ним, стикаючись носами.”

“У нас з дружиною на очах стояли сльози, кілька ж людей нам сказали, що ніколи раніше у своєму житті не були свідками чогось подібного і не відчували нічого настільки ж прекрасного.”

“Це такі неймовірні спогади, якими коли-небудь можна буде поділитися з нашим сином!»admin

Адміністратор сайту

You may also like...