Стадо слонів в ізраїльському зоопарку створило живий щит, намагаючись захистити дитинча від ракет Хамасу | News 24 - портал новин


Стадо слонів в ізраїльському зоопарку створило живий щит, намагаючись захистити дитинча від ракет Хамасу

Коли над головами завила повітряна тривога, група слонів в ізраїльському зоопарку збилася в купу, щоб захистити свого малюка від небезпеки.

У ролику з цим чудовим моментом видно, як 5 дорослих слонів рухаються, утворюючи своєрідне захисне коло навколо однорічного слоненяти Пеле( Pele), адже в цей самий час доноситься звук сирен, а також абсолютно страхітливі звуки вибухів.

Відео було розміщено в соціальних мережах в п’ятницю Тель-авівською організацією Ramat Gan Safari на тлі загострення напруженості між Ізраїлем і ХАМАС, в результаті якої загинули щонайменше 248 палестинців і 12 ізраїльтян.

Як пояснив працівник зоопарку Гай Кфір (Guy Kfir), турботлива поведінка, показане у відео, «абсолютно нормальна» для слонів в дикій природі — це відповідь на абсолютно різні загрози.

«Коли слони відчувають небезпеку, вони збирають своїх дитинчат в центрі, оточують їх і діють в ролі своєрідного захисного щита. На відео видно, як кожен з них дивиться в різні боки, щоб захистити дитинча і не пропустити ніяку небезпеку, що наближається», — сказав він ynetnews.

“Подібну поведінку ми також спостерігаємо, коли сирени включаються в пам’ятні дні. Так само буває, коли одна з них народжує. Всі подруги-самки її оточують, виступаючи в якості її очей і щита.”admin

Адміністратор сайту

You may also like...