Подружжя знайшло цуценя, яке викинув господар посеред дороги | News 24 - портал новин


Подружжя знайшло цуценя, яке викинув господар посеред дороги

На початку травня Пабло Вільямайор і його дружина каталися на велосипедах по тихій дорозі в Парагваї, як раптом побачили, що далеко на узбіччі дорозі зупинився автомобіль.

З машини ніхто не вийшов, але подружжя помітило, що прямо з вікна викинули невелику сумку. Потім автомобіль поїхав. Велосипедисти поспішили до сумки. Вони й гадки не мали, що в ній знайдуть, але вирішили, що неодмінно повинні це з’ясувати.

Коли чоловік і дружина наблизилися до сумки, вони не повірили своїм очам: там було чарівне крихітне щеня, яке відразу ж довірливо побігло до людей.

“Ми побачили, що це було щеня. Воно вилізло з сумки і, плачучи, підбігло до нас. Ми зупинилися”, — згадує Пабло.

Подружжя оглянуло цуценя, і на вигляд він здавався цілком здоровим. Спочатку вони хотіли відвезти малюка в притулок, але передумали, і вирішили забрати його додому.

“Ми вирішили залишити його собі. Ми назвали його Лоренцо. Він зараз вдома з нами. Він щасливий”, — каже Пабло.

Кинуте щеня знайшло ідеальну сім’ю. Пабло і його дружина були шоковані тим, що хтось викинув собаку на узбіччя дороги, немов сміття. Вони дуже полюбили Лоренцо і вважають, що він — справжній скарб.

“Мені стало погано від такої жорстокості людей. Але нам пощастило, що ми знайшли цуценя. Доля хотіла, щоб Лоренцо був з нами”, — сказав Пабло.admin

Адміністратор сайту

You may also like...