Хоробрий поліцейський врятував малюка вагітної оленихи, яку збила машина | News 24 - портал новин


Хоробрий поліцейський врятував малюка вагітної оленихи, яку збила машина

Кілька офіцерів поліції приїхали на місце події в місті Бельсько-Бяла (Польща) після того, як їм повідомили, що поруч з дорогою лежить олень, якого збила машина.

Коли поліцейські приїхали вони побачили відразу трьох оленів: матір і двох новонароджених оленят. На жаль, маму і одне з дитинчат вже не можна було врятувати, але друге оленя, все ще прив’язане до пуповини, було живе.

Один з офіцерів подзвонив знайомому ветеринару, щоб з’ясувати, як врятувати малюка. Після чого чоловік обережно перерізав пуповину, а потім перевернув оленя, щоб воно змогло відкашлятися і почати дихати. Воно було дуже слабке, тому його потрібно було терміново доставити до фахівців.

Крихітку загорнули в ковдру і відвезли в центр порятунку диких тварин «Mysikrol Ik Foundation», де ветеринари почали боротися за життя оленяти.

“Малюк знаходиться в стані, який вселяє в нас надію, але, на жаль, у нього зламана нога. Наступні кілька годин будуть критичними. Ми збираємося кожні дві години годувати його козячим молозивом. Схрестимо пальці”, — написали ветеринари в соціальних мережах.

Пізніше ветеринари повідомили, що оленя, якого назвали Іа, поступово йде на поправку. Воно добре їсть і з цікавістю оглядає все навколо себе. Однак фахівці не поспішають святкувати, оскільки поки не знають, що їм робити з новонародженим оленям, і хто буде доглядати за ним до тих пір, поки воно не підросте.

“Ми поки не знаємо, як будемо справлятися з вихованням оленяти, але ми насолоджуємося кожною секундою, проведеною з ним”, — повідомили ветеринари.

Поліцейський, який врятував оленя, став справжнім героєм серед місцевих жителів, які засипали його похвалами в соцмережах.

  • “Поліцейський просто молодець! Всі справжні чоловіки мають бути такими: крутими, але добросердечними.”
  • “Сподіваюся, що його нагородять. Дуже хороша робота.”
  • “Браво! Моя повага до цього офіцера.”admin

Адміністратор сайту

You may also like...