Репяхова показала дім, у якому мешкає 83-річна мама Віктора Павлика (фото) | News 24 - портал новин


Репяхова показала дім, у якому мешкає 83-річна мама Віктора Павлика (фото)

Четверта дружина Віктора Павлика блогерка Катерина Репяхова відвідала свою свекруху, яка мешкає на Тернопільщині.

Молода дружина Віктора Павлика Катерина Репяхова активно розвиває свою сторінку в Instagram, де детально розповідає про всі подробиці свого особистого життя. Так, з мікроблогу Каті стало відомо, що нещодавно вона зробила пластичну операцію, а також взяла кредит на новий автомобіль, а днями вирушила разом із маленьким сином у невелику подорож.

Дорогою Репяхова відвідала маму свого 56-річного чоловіка Олександру Григорівну, яка мешкає у місті Теребовля Тернопільської області. Відео дружина Павлика відразу оприлюднила в Instagram.

Як видно, 83-річна жінка живе у невеликій хаті зі старими дерев’яними вікнами.

Усередині стоїть зношені меблі, на стінах килими та величезні плакати із зображенням зіркового сина та старшого онука Олександра, який пішов стопами батька.

Зважаючи на все, в гостях у свекрухи Катя пробула кілька годин, а потім вирушила до готелю.

Примітно, що мати Народного артиста України жодної допомоги від рідних не приймає. Знаменитий син лише зрідка поповнює мамі мобільний рахунок, іноді робить це потай. В одному з інтерв’ю ще задовго до війни Віктор Павлик зізнався, що у мами «смішна пенсія» – від 1300 до 1500 гривень і витрачає вона її в основному на їжу. Зазвичай вона купує собі хліб, ковбасу, молоко, олію та солодощі до чаю.

“Вона не хоче брати гроші. Вона 100-200 гривень на їжу витрачає, на телефон – 100 гривень. Мамі вистачає. Вона мало їсть – чай, хліб із олією, шматочок якоїсь ковбаски. Можливо, молоко із булочкою”, – розповів Віктор Павлик.admin

Адміністратор сайту

You may also like...