Авторам | News 24 - портал новин

Авторам

Немає необхідності запитувати про те, чи можемо опублікувати вашу статтю. Не питайте – просто надсилайте. Всі надіслані статті будуть уважно прочитані і розглянуті. Ті, що ми порахуємо цікавими, обов’язково побачать світ. Безумовно, ми вкажемо вас як автора і при бажанні вкажемо ваші контактні дані.

Якщо ви хочете супроводити статтю фотоматеріалами – надішліть для ознайомлення або декілька найбільш характерних фотографій, або посилання ваші фото в мережі – ми ознайомимося з ними.

Редактура

Пам’ятайте, якою б чудовою була Ваша стаття, ми залишаємо за собою право вносити редакторські правки в статті та фотоматеріали.

Технічні вимоги до статей і фотографій

Статті та фотографії необхідно надсилати вкладенням в лист або посиланнями на фотографії або ольбоми. Статті повинні бути в форматі Microsoft Word або Rich Text Format (RTF). Фото, що надсилаються для ознайомлення, повинні бути у форматі JPEG / JPG розміром не більше 1000 пікселів по довшій стороні. Якщо ви надсилаєте посилання на ваші фото в мережі, вони повинні мати превью адекватного розміру.

Якщо ви хочете прислати більше 5 файлів одночасно, упакуйте їх архіватором WinZip або WinRAR. Постарайтеся надсилати листи адекватного розміру.

Вимоги до авторів

Особливих вимог немає; від вас вимагається прийнятне знання російської мови, жвавість розуму і вміння складно викладати свої думки. Уміння тримати в руках фотоапарат і робити красиві знімки буде плюсом. Якщо у вас вже є опубліковані статті, посилання на них дуже вітаються.

З ким зв’язатися

Надсилайте вашу творчість без коливань на адресу [email protected]

Чекаємо ваших листів.