Головна Запорізькі волейболісти вибороли срібло на чемпіонаті

Запорізькі волейболісти вибороли срібло на чемпіонаті

by admin

1404666303-ryirsr-rrrrrrrr-(page-picture-large)У Херсоні завершився чемпіонат України з пляжного волейболу серед юнаків та дівчат до 18 років.

За нагороди і путівки на чемпіонат Європи в цій віковій категорії, боролися 31 команда юнаків та 25 команд дівчат з 12 регіонів України. Про це повідомляє прес-служба Федерації волейболу України.

Серед юнаків володарями золота стали Олег Плотницький і Дмитро Канаєв з Харкова, які повторили свій минулорічний успіх. Плотницький / Канаєв з рахунком 2:0 (21:16, 21:11) перемогли Данила Анохіна та Ярослава Манелюк з Орєхова (Запорізька область). Таким чином, наші земляки стали срібними призерами чемпіонату України. Бронзу вибороли В’ячеслав Гурин і Владислав Павлюк із Рівного.

Переможці та срібні призери змагань отримали право представити Україну на чемпіонаті Європи в цій віковій категорії.

Чемпіонат Європи відбудеться в Норвегії в серпні.

News24 — це незалежне українське інтернет-видання, що публікує свіжі новини з України та світу. Ми надаємо пріоритет подіям, що відбуваються в нашій країні.

Відбираємо лише найважливіші, актуальні та цікаві новини, щоб ви не пропустили нічого суттєвого.