У Запоріжжі триває програма модернізації електротранспорту | NEWS 24
  • Без рубрики
  • 0

У Запоріжжі триває програма модернізації електротранспорту

243081Сьогодні після комплексної реконструкції на маршрут Запоріжжя вийшов ще один трамвай. 14-й за рахунком модернізований трамвай працюватиме на маршруті № 14 «пл. Свободи-Автострада». Відновлення старого рухомого складу електротранспорту в Запоріжжі стало можливим завдяки фахівцям ремонтних майстерень КП «Запоріжелектротранс» та фінансової підтримки підприємства «Мотор Січ».

За словами генерального директора КП «ЗЕТ» Юрія Папача, фахівці підприємства освоїли нові методи і технології модернізації, дозволяють продовжити термін експлуатації рухомого складу і зробити трамваї більш економічними.

У всіх оновлених трамваях встановлені: електронне табло, підігрів скла і вентилятор в кабіні водія, у салоні – реєстратор і система відеоспостереження. Запорізький міський голова Олександр Сін подякував трудовому колективу «Мотор Січі» і особисто його керівника, народного депутата України В’ячеслава Богуслаєва, за вагомий внесок у розвиток міського електротранспорту.

— Це велика і дуже важлива для міста допомога. Електротранспортом користуються 80% запорожців, тому він завжди повинен бути на ходу. Запорожці бачать і позитивно оцінюють результати спільної роботи підприємства «Мотор Січ» та КП «Запоріжелектротранс», — зазначив Олександр Сін.

Також з результатами запорізького муніципального проекту з відновлення електротранспорту, з досвідом співпраці КП «ЗЕТ» та підприємства «Мотор Січ» ознайомилися голова Запорізької облдержадміністрації Валерій Баранов та голова Запорізької облради Віктор Межейко.
Загрузка...

Загрузка...

Иван

Адміністратор сайту

Вам понравиться

Добавить комментарий

Мы в соц. сетях