Секретар Мелітопольської міськради оцінив роботу своєї команди на «тверду трійку» | NEWS 24
  • Без рубрики
  • 0

Секретар Мелітопольської міськради оцінив роботу своєї команди на «тверду трійку»

cr5IEX8r7b23 червня о Мелітопольському міськвиконкомі після міського інформаційного наради і позачергового засідання виконавчого комітету секретар міськради Сергій Мінько провів прес-конференцію з журналістами.

Про це повідомляє прес-центр Мелітопольської міськради (Запорізька область).

Відповідаючи на запитання представників ЗМІ, Сергій Мінько розповів про вирішення актуальних проблем міста, зокрема, про комплектацію кадрами сектора транспорту та зв’язку і про стажування на посаду нового заступника міського голови.

— У першу чергу все впирається в кадри. Ведемо переговори, використовуємо всі можливі ресурси для того, щоб «вибудувати» транспортний сектор. Завдання перед ним стоїть дуже непросте. Складно підібрати грамотних фахівців, які б не зламалися на цій роботі, а дійсно могли проявити себе і зробити щось корисне для міста. Проблема транспорту та пасажироперевезень виходить і за межі міста Мелітополя. Так склалося вже давно — до цієї теми є пильна увага і з боку силових структур, і з боку області. Тому хлопці, які приходять в транспортний сектор і перед якими ставиться певна завдання, наштовхуються на такі «підводні камені», з яких самостійно вибратися не можуть. На сьогодні вивчив всю проблематику і всю відповідальність Олександр Слишик (зараз займає посаду начальника відділу планування та економіки комунальних підприємств), я розраховую розглянути його бачення проблеми на папері, попередньо узгоджене з заступниками. Після цього будемо приймати рішення про постійне його працевлаштуванні. Сподіваюся, що у нього вийде, всі ми йому в цьому питанні допомагаємо, — розповів Сергій Мінько.

Також секретар міськради з жалем констатував, що сьогодні у виконавчі органи влади йдуть працювати неохоче і проблема кадрів, після фінансової та проблеми нестабільності політичної ситуації, займає третє місце. Всіх бажаючих конструктивно попрацювати на благо громади чекають у міськвиконкомі — з резюме і конкретними пропозиціями вирішення міських проблем.

Загальну роботу своєї команди за минулі три місяці Сергій Мінько охарактеризував на «тверду трійку». Однак, за його словами, є низка питань, за вирішення яких можна сміливо ставити оцінку «відмінно». За вказаний період жодному городянину, який звертався до влади, не було відмовлено в розгляді проблеми. Кожного вислухали, з кожним поговорили, обмінялися думками, виробили спільну позицію.

— Двері мого кабінету, якщо ви помітили, завжди відкриті і це підхід не тільки до кабінетної роботі, а й до всієї життя, — підкреслив Сергій Мінько.
Загрузка...

Загрузка...

Иван

Адміністратор сайту

Вам понравиться

Добавить комментарий

Мы в соц. сетях